Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

BLUETOOTH autorádio s MP3

 
Dostupné varianty:
zľava 60 %

Popis

Praktické autorádio prispôsobené na komunikáciu s prenosnými audio komponentmi. Zariadenie je vybavené troma modernými portami umiestnenými na prednej strane. USB a SD vstupy umožňujú priame prehrávanie MP3 z USB kľúčov, SD kariet a MP3 prehrávačov. Pomocou AUX vstupu môžete k rádiu pripojiť CD prehrávač, notebook, tablet alebo iné prenosné komponenty.

Primárnou funkciou zariadenia je však príjem FM frekvencií. Autorádio nemá CD prehrávač, čo predlžuje životnosť zariadenia a znižuje jeho cenu, vďaka čomu je dostupné naozaj pre každého. Dobre zorganizovaný ovládací panel Vám uľahčí obsluhu a zabezpečí rýchly prístup ku všetkým potrebným funkciám.


- Regulátor hlasitosti - Funkcia náhodného výberu - Funkcia opakovania - Ekvalizér (nastaviteľné basy a výšky) - AUX vstup na pripojenie externých audio komponentov ako sú MP3 a CD prehrávače - USB a SD vstupy na priame prehrávanie MP3 a iných formátov z USB kľúčov, SD kariet atď. - Podporované formáty: MP3, WMA, WAV

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac