Zatvoriť
Zatvoriť
Zatvoriť
Pokračovať v nákupeDo pokladne
do ukončenia zľavy

Protišmykové návleky na obuv z kvalitného materiálu

Dostupné varianty:
zľava 54 %

Popis

Už nemusíte vykonávať smiešne pohyby pri snahe udržať si rovnováhu na zľadovateľom chodníku. Natiahnite si na vašu obuv protišmykové návleky z kvalitného pružného gumového materiálu odolného proti mrazu. Návleky sú patentované podrážky na topánky, ktoré sú funkčné vďaka galvanicky upraveným piatim nitom s hrotmi. Chôdza je pri ich nosení bezpečnejšia, návleky sú ľahké a skladné, takže ich môžete mať vždy so sebou v pohotovosti. Sú vhodné aj pre starších ľudí, ideálne pre šport, turistiku i na utekanie za autobusom.

Návleky sedia na veľkosť obuvi: 36 - 44. Návleky majú rozmer: 21x21cm.

Protišmykové návleky na topánky sú jednoduché patentované podrážky na všetky druhy topánok pre chôdzu na zľadovatených a zasnežených plochách. Hlavnú funkciu vykonávajú galvanicky upravené nity s hrotmi - v tomto prípade s piatimi. Návleky sa jednoducho napružia, pretiahnu cez topánku a nasadia na obuv. Návleky sú vyrobené z kvalitného pružného gumového materiálu odolného proti mrazu a držia pevne na topánke. Chôdza je bezpečnejšia, najmä ak ste v teréne, kde je občas šmykľavo, no v mačkách by sa chodilo nepohodlne. Navyše návleky sú ľahké, skladné, takže nezaberú veľa miesta v batohu. Návleky sa nesmú používať pri riadení motorových vozidiel.

- Protišmykové návleky na obuv z kvalitného materiálu - návleky sa jednoducho napružia, pretiahnu cez topánku a nasadia na obuv - vhodné na sneh, ľad, blato, námrazu, mokrú trávu či šmykľavé chodníky - bezpečnejšia chôdza, sú ľahké a skladné - návleky sedia na veľkosť obuvi: 36 - 42

Doprava zdarma

Pri objednávkach nad 100,- Eur

Garancia vrátenia peňazí

Pri reklamáciach do 14 dní.

Bezpečné platby

Platobná brána GoPay

Newsletter

Príhlaste sa pre odber noviniek a budete vždy informovaný o nových zľavách.

Používaním stránok zlavomax.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby. Prečítajte si informácie o tom, ako cookies používame a ako ich používanie môžete odmietnuť.

Zistiť viac